C2B Bilişim Hizmetleri; 2012 yılında Kocaeli Gebze Merkezli ve etki alanı Türkiye olan 15 yılı aşan sektör deneyimi ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Todo Backup Türkiye

Neden EaseUS Todo Yedeklemesi

Ödüllü veri yedekleme ve kurtarma yazılımı, en üst düzeyde veri güvenliği sağlar. Windows PC’lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı, sunucularınızı ve veritabanlarınızı veri kaybı aksaklıklarından koruyun.

Kolay Yedekleme ve Kurtarma

Sadece neyi yedeklemek istediğinizi seçin; tüm sisteminizi, bir diski, bir bölümü, belirli klasörleri ve birkaç saniyede bir yedek oluşturun. Yedeklemenizi güncel tutmak için otomatik bir program oluşturun.

 •  Kapsamlı Yedekleme Modları

  EaseUS veri yedekleme yazılımı, kendi sistem ortamınız için en iyi toplam performansı sağlamak için tam, artımlı, diferansiyel ve zamanlanmış yedeklemeler yapar.

Hızlı Afet Kurtarma

Makinenizi hızlı bir şekilde çalışma düzenine geri döndürmek için olağanüstü durumdan sonra sisteminizin ve verilerinizin yedeğini alın

 

Raporlama ve Destek

Gerçek zamanlı yedekleme raporları, yedekleme işleminin her aşamasında sizi bilgilendirir. Birinci sınıf teknik destek, herhangi bir sorunla karşılaşmanıza yardımcı olabilir ve üründen en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Kişisel Kullanıcılar için Kapsamlı Yedekleme ve Kurtarma Çözümleri

 

 • EaseUS Todo Backup, kişisel kullanıcıların dosyaları, bölümleri, diskleri ve tüm sistemi sistem yedeklemesiyle korumasını, dosyaları kolayca yedeklemesini sağlayan güvenilir ve profesyonel bir yedekleme ve kurtarma aracıdır.
 • EaseUS Todo Backup Free, basitliğe odaklanır. Yalnızca birkaç tıklamayla, kullanıcılar tüm sistemin bir yedeğini geri alarak veya yeni donanıma geri yükleyerek tam veri korumasını kolayca gerçekleştirebilir. BT bilgi geçmişine gerek yok.

Todo Backup Home

Kişisel kullanım için basit ve verimli bir yedekleme yazılımı

 • Tam yedeklemeyi gerçekleştirmek için birkaç tıklama
 • PC ve dizüstü bilgisayarlar için otomatik yedekleme programı
 • Değerli verilerinizi güvenle korur

Todo Backup Business

Sunucular, veritabanları, masaüstleri, dizüstü bilgisayarlar ve diğer cihazlar için profesyonel seviyede veri koruma

 • İş ve sunucu ihtiyaçları için en iyi yedekleme çözümü
 • Veri merkeziniz veya bilgisayar ağınız için uygun maliyetli yönetim
 • İstemci makinelere uzaktan yardım