C2B Bilişim Hizmetleri; 2012 yılında Kocaeli Gebze Merkezli ve etki alanı Türkiye olan 15 yılı aşan sektör deneyimi ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Out Source Personel Hizmeti

Our source personel uygulaması diğer adı ile dış kaynak kullanım hizmeti, günümüz bilgi çağında faaliyet gösteren büyük işletmelerin, kurumların, firmaların ya da kobilerin maliyetlerini düşürebilmek için vazgeçilmez bir bilişim hizmetidir. Bu hizmet ile birlikte C2bilisim firması olarak, bilişim ve yazılım hizmetleri konusundaki engin bilgi ve deneyimimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Şirketimizin her biri konusunda uzman ve eğitimli personelinden istifade etmek ve maliyet kalemlerinizi devamlı durumdan geçici bir duruma dönüştürmek isterseniz, firmamızın out source personel hizmeti uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Out Source Personel Hizmeti Nedir?

Out source personel uygulaması, şirketlerin, kurumların, işletmelerin kedi çalışma alanlarından kopmadan verimlilik arttıracak bazı işlerini profesyonel firmalara devretmesi anlamına gelir. Out source uygulaması, pek çok küçük, orta ve büyük nitelikte şirketin yoğun bir şekilde yararlandığı bilgi teknolojilerinden biridir. Bu uygulamaların genel itibariyle bütününü yazılım geliştirme hizmetleri oluşturuyor. Şirketlerin geçici olarak gereksinim duyduğu yazılım geliştirme ve yönetme işleri tarafımızdan profesyonel olarak yerine getirilmektedir. Ayrıca firmamız şirketlerin dış kaynak personel kullanımı konusunda ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere cevap verebilecek nitelikte olup, C2bilisim şirketimiz; firmaların asıl olan kendi işlerine odaklanmasını sağlar ve bu şekilde bazı maliyet kalemleri geçici bir duruma gelmiş olur.

Out Source Personel Hizmeti Neden Önemlidir?

Out source personel uygulaması işletmelere pek çok avantaj sağlayan ve yarar getiren bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Firmamızın müşterilerine vermiş olduğu en önemli hizmetlerin başında gelen bu hizmet uygulamamız, şirketinizin marka değerini ve verimliliğini yükseltmekle kalmayıp aynı zamanda işleriniz ve müşterileriniz ile ilgilenmek için yeterli süreyi size tanır. Out source hizmeti ile birlikte şirketinizin farklı departmanlarıyla ilgilenme fırsatı bularak verimliliğinizi arttırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Out Source Personel Hizmeti Ne Gibi Durumlarda Fayda Sağlar?

Out source hizmeti, şirkette pek çok konuda size yarar getirecek bir uygulamadır. Örneğin; işe alım veri tabanının yetersiz olduğu hallerde, geçici süreliğine personel temini gereksinimlerinde, personel sirkülasyonunun oldukça fazla olduğu departmanlarda ve pozisyonlarda, firmanın ana işlere daha konsantre olması gerektiği ve zaman kaygısı bulunan operasyonlarda, teknik bilgi gereksinimi fazla pozisyonların istihdamında out source hizmetimizden yararlanabilir ve bu gibi durumlarda ihtiyaç duyduğunuz profesyonel desteği şirketimiz aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Yazılım ve bilişim sektörünün saygı gören firmalarından biri olarak şirketimiz, out source hizmeti konusunda yardım taleplerinize çözüm odaklı ve hızlı bir şekilde cevap veriyor.

Out Source Personel Hizmeti Avantajları

Şirketimizin sağlamış olduğu hizmetlerden biri olan out source personel uygulaması beraberinde pek çok avantaj ve getiri sağlamaktadır. Özellikle şirketlerin maliyet kalemlerini düşürülmesinde etkili olan out source hizmeti firmamız tarafımızdan başarılı bir biçimde yerine getiriliyor. Out source hizmetimiz; şirketinizin yalnızca kendi işlerine odaklanmasını, maliyetlerin minimize edilmesini, zamandan tasarruf sağlamanızı, marka değerinizin yükselmesini, verimliliğinizi arttırmanızı sağlar. Sizler de verimliliğinizi arttırmak ve maliyetlerinizi minimize edebilmek için C2bilisim adlı şirketimizin hizmetlerinden istifade ederek zamandan da tasarruf elde edebilirsiniz.

C2Bilisim Şirketi Hangi Pozisyonlar İçin Out Source Personel Hizmeti Sağlıyor?

Yaklaşık olarak 15 yılı aşkın bir süredir yazılım ve bilişim sektöründe aralıksız hizmet sağlayan şirketimiz

out source personel uygulaması, network ve güvenlik sistemi gibi pek çok alanda sağladığı hizmetler ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. C2bilisim şirketi olarak aşağıdaki pozisyonlar için out source hizmeti sağlamaktayız. Bunlar;

  • İK Yönetimi
  • Yazılım Geliştirme
  • Yazılım Bakımı
  • Proje Yönetimi
  • Altyapı ve Yazılım Mimarisi Oluşturma
  • Proje Tasarımı
  • Proje Analizi
  • İş Süreci Analizi ve İyileştirilmesi