C2B Bilişim Hizmetleri; 2012 yılında Kocaeli Gebze Merkezli ve etki alanı Türkiye olan 15 yılı aşan sektör deneyimi ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

IP Santral

Teknoloji konusunda her geçen gün yeni gelişmeler yaşanırken, bu gelişmelere ayak uydurmakta zorluk yaşayan firmalar, sürekli olarak geri planda kalmaktadır. Teknolojinin bize sunduklarından faydalanan firmalar ise kısa sürede müşteri profilini geliştirerek sürekli bir büyüme içerisinde yer alabilmektedir. Hem insanlar hem de şirketler, iletişim amaçlı teknolojiyi sıklıkla kullanmaktadır.

İnsanların birbirleri ile iletişimde kullandıkları telefonlar, her zaman en önemli iletişim aracı olurken şirketlerde de çalışanlar arasında bağlantıyı sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bunun için şirketlerin IP santral hizmeti alması gerekmektedir. Firmamız, teknolojiyi en iyi biçimde kullanarak harika bir iletişim sistemi kurmak isteyen şirketlere gelerek bu santrallerin kurulum işlemlerini gerçekleştirir. Sonrasında kullanımın nasıl gerçekleştiği konusunda da gerekli eğitimler verilmektedir.

IP Santral İle Masa Başı Telefona Mahkûm Olmayın

Şirket içerisinde santral kurulması, firmaların iletişime yapılan harcamasını önemli miktarda düşürmektedir. Bu santraller sayesinde, firma içerisinde telefon aracılığıyla birbirini arayan çalışanlar, herhangi bir ücret ödemeden görüşmelerini gerçekleştirebilmektedir. Fakat bu durum, insanların yalnızca masasında yer alan sabit telefonlar ile bunu gerçekleştirmesini mümkün kılar. Bizler tarafından kurulan IP santral hizmeti ise çok daha gelişmiş bir hizmet sunmaktadır. Çalışanlar, cep telefonlarından, tabletlerinden ya da bilgisayarlarında da santrale bağlanarak görüşmelerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Bu aşamada müşteriler ile iletişime geçileceği aşamada IP santral ile birlikte her noktadan iletişim kurmak mümkün olmaktadır.

Geliştirilebilir IP Santral Hizmeti

Şirketlerin ilerleme kaydedebilmesi için satın aldıkları ürünlerin her zaman geliştirilebilir olması gerekmektedir. Yalnızca o dönemki ihtiyaçları karşılayacak şekilde bir ürün satın alınırsa sürekli olarak şirketin harcama yaparak yeni sistemler satın alması gerekecektir. Ancak firmamız tarafından sunulan IP santral hizmeti rahatlıkla geliştirilebilir bir hizmettir. Şirketin büyümesi ile birlikte daha yüksek bir kapasiteye geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz, bizlere yaptıkları başvurular ile bunu kolayca gerçekleştirebilirler. Bu işlem için yeni bir sistemin kurulmasına gerek olmamaktadır. Bunun için yalnızca santrale lisans ilaveleri gerçekleştirilmelidir. Lisans ilaveleri ile birlikte santral içerisindeki abone sayısı kolayca arttırılmaktadır.

Özel Kablolama İhtiyacı Olmayan Santraller

Firmaların ofislerine kurulan teknolojik sistemlerde kablolar en büyük problemlerden birisi olarak görülebilir. Her yerden kabloların geçmesi, hem çalışanları hem de ofise gelen misafirleri ciddi şekilde rahatsız eder. Ancak firmamız tarafından verilecek olan IP santral hizmeti içerisinde kişiye özel bir kablolama hizmetine gerek yoktur. Telefonlar, bilgisayarlar ya da tabletler bir kodlama sistemi ile santrale bağlanabilmektedir. Telefonların üzerinde yer alan hat çoklayıcılar sayesinde telefon ve bilgisayar kablolarına ek olarak farklı kablolara gerek olmamaktadır. Böylece yaşanması muhtemel görüntü kirliliği de ortadan kaldırılmış olur.

Bakımı ve Programlanması Kolay Bir Sistem

Şirketlerin alacakları hizmetlerin kolay bir şekilde bakımının yapılıyor olması da çok büyük avantaj sağlamaktadır. Firmamız, sunduğu bu hizmetin bakımlarını belirli zaman aralıklarıyla gerçekleştirmektedir. Bazı durumlarda gelecek olan güncellemeler ya da yeni programlama ihtiyaçları çok kolay bir biçimde gerçekleşebilmektedir. Aboneler, kendi ayarlarını bilgisayarları üzerinden kolaylıkla özelleştirme imkânını elde edeceklerdir. Bunların tamamı IP santral hizmeti çerçevesinden bizler tarafından firmalara sunulan avantajlardır.

Görüntülü Görüşme İmkânı

Firmalarda son dönemde görüntülü görüşmelerin önemi çok hızlı bir biçimde artış göstermektedir. Toplantılara görüntülü bir şekilde bağlanan kişiler, şirket dışından toplantıda sunumlarını gerçekleştirme fırsatı bulabilmektedir. Bu aşamada firmamızın sunduğu IP santral hizmeti bu imkânı da kullanıcılarına tanımaktadır. Aboneler, hem akıllı telefonlarından hem de bilgisayarlarından rahatlıkla görüntülü konuşmalarını gerçekleştirme şansı bulacaklardır. Aynı anda birden çok kişinin görüntülü bir şekilde bağlandığı konferans görüşmeleri de mümkündür.