C2B Bilişim Hizmetleri; 2012 yılında Kocaeli Gebze Merkezli ve etki alanı Türkiye olan 15 yılı aşan sektör deneyimi ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

BT Danışmanlık Servisimiz, büyük ve orta ölçekli organizasyonların, bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen uzman ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir. C2B, Hizmet Sözleşmeli olarak çalıştığı tüm firmalara danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.

Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm yeni teknoloji avantajlarını müşterilerimize sunmaktır.

Danışmanlık Servisi’mizin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Dış Kaynak Sağlama Hizmetleri

– İşletim giderlerinizi denetlemek ve düşürmek,

– Temel yetenekleri geliştirmek,

– Dünya çapında olanaklara erişmek,

– İç kaynakları başka etkinlikler için serbest bırakmak,

– İçeride sahip olamadığınız kaynaklara erişim sağlamak,

– Yeniden yapılanma sürecini hızlandırmak,

– Denetim dışı kalmış yada idaresi zor olan işlevler ile başa çıkabilmek,

– Riski paylaşmak,

– Nakit akışı sağlamak,

gibi ana amaç ve faydaları esas alarak, işletmeniz için dış kaynak sağlama hizmetleri sunmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

C2B;iş gücünü daha verimli kullanma ve uzmanlık alanlarına odaklanmayı amaçlayan, bilişim sektörü üreticileri ile iş ortaklarının müşterilerine; analiz, planlama, optimizasyon, kurulum/entegrasyon ve sorun giderme hizmetlerisunmaktadır. Alanında lider iş ortaklarıyla birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına ideal çözümler sunarak BT altyapılarınıdaha etkili kullanma ve operasyonel verimliliği arttırma olanakları sağlayan.

 

C2B’nin sunduğu danışmanlık hizmetlerinin faydaları:

– BT Danışmanlık maliyetlerinde azalma

– Hizmet kalitesinde yükselme

– Temel faaliyet alanına odaklanma

– Günümüz altyapı ve uygulamalarına geçiş ve dönüşümde hız ve esneklik

– Müşteri memnuniyetini arttırma